Karolína Kamberská » » Ve víru…

21.5.2014

Ve víru…

Moji milí, na začátku roku jsem vám slibovala Zaříkadla, a všechny zaříkadlové básničky zatím dřímou opuštěně v šuplíku – protože intenzivně chystám něco úplně jiného, co jsem ještě v zimě moc nečekala, ale rozhodně to bude sranda, hlavně tedy pro vás… (zatím víc neřeknu, není podepsaná smlouva!).

Každopádně – hraju teď v květnu, červnu i červenci jako divoká, v nejbližší době mě můžete slyšet třeba v Ústí nad Labem (to už dneska, v 19.00 v Café Alibi), Pardubicích, Čelákovicích, Jičíně, Hradci nad Moravicí, ve Starém městě u Šumperka, Uničově, Kopřivnici, Jindřichově Hradci…. a co je nejlepší: jsou to samé sympatické akce a festivaly na krásných místech (podrobnější popis hledejte v kalendáři), nic jiného totiž už ani nedělám.

:-)

 

Jednu z nich si dovolím vypíchnout, protože je charitativní – už příští středu 28. května budu hrát v Praze u Lennonovy zdi na kampě Benefiční koncert pro lidi trpící roztroušenou sklerózou. Bude tam také Dan Bárta a spousta dalších šikovných lidí, a možná vás bude zajímat že si tam s Vojtou Lavičkou střihnu také jeden pěkný kousek od Johna LennonaCome Together…  (nevím ale jestli to psychicky zvládnu, protože ta písnička mi díky téhle akci už 14 dní nepřetržitě zní v hlavě!)

Jedu teď dost vysokou rychlostí, ale mám se krásně! Doufám že vy taky, přijďte mě někdy pozdravit na koncert, a dobře se mažte opalovacími krémy, jo?