Karolína Kamberská » » Adventní slovo

12.12.2013

Adventní slovo

Moji milí, poslední dva koncerty letošního roku mě čekají už dneska a zítra – ústecké Café Max (čtvrtek 12.12.) a adventní koncert pro Husův sbor v Děčíně (zítra, v pátek třináctého, protože jsme se s pořadateli shodli že pověrčivost je nám naprosto cizí).

Pak budu hlavně péct cukroví. Což je letos obzvlášť boží, protože „strašidýlku“ z Křikadel už jsou čtyři roky, a jakmile se postavím k plotně, tvrdě vyžaduje dětskou zástěrku, a svoje miniaturní tlapky noří do těsta s jistotou šéfcukráře, radost sledovat!

V zimě chci hrát jen minimálně – jukněte do kalendáře, a zjistíte že mě čekají jen Křikadla v Jazz Docku 18.ledna, pořádně hrát začnu až na jaře. Jsem totiž teplomilná, v zimě nerada vylézám z vyhřátého doupěte, a při řízení na sněhu se o mě pokouší infarkt… Místo toho se zavřu pěkně v teple u kamen a domazlím si písničky na novou desku. A taky se konečně pustím do toho food blogu, ke kterému mě ukecávají v Marianne (a pak vám sem hodím odkaz). A mám ještě spoustu zásadních předsevzetí, ale ty sem samozřejmě psát nebudu, ještě byste se mě na jaře zeptali, jak to dopadlo.

Takže přeju o adventu co nejvíc světýlek (kromě těch barevnejch blikacích co člověka dokážou přivést do blázince), a o Vánocích co nejvíc klidu.

Letošní rok byl nějakej divnej, co myslíte? Stalo se moc věcí, které těžko dokážu pochopit, a nebo se s nimi smířit – ve veřejném životě, v našich soukromých životech, i v přírodě, která nás pěkně válcovala… Ale myslím že se to všechno stalo jen proto, abychom si dokázali pořádně užít toho, že od roku 2014 dál to bude zase paráda !